Фаєр-шоу фанатів та подвійна зупинка. "Львів" і "Карпати" не визначили сильнішого в пекельному дербі

Львівське дербі в рамках 22-го туру УПЛ вдруге в сезоні закнчилося нульовою нічиєю (0:0).

"Львів" і "Карпати" не змогли розпечатати ворота один одного, а от за межами поля було дуже гаряче.

Уболівальники "Карпат" час від часу палили піротехніку, через що головний арбітр зустрічі Віктор Копієвський двічі припиняв зустріч через дим на полі.

На 54-й хвилині витівки фанатів змусили Копієвського забрати команди з поля на 1,5 хвилини.

Матч був продовжений, але на 89-й хвилині арбітр знову на 1,5 хвилини припиняв зустріч.

Додамо, що господарі догравали матч удесятьох.

В компенсований час Джонатан отримав другу жовту картку, залишивши свою команду в чисельній меншості.

Таким чином, "Львів" завершив перший етап УПЛ на 9-му місці, обійшовши в таблиці "Ворсклу".

В активі команди Єгіше Мелікяна 20 очок.

"Карпати" з 13 балами перебувають на самому дні, на 12-й сходинці.