"Атлетіко" здійснив божевільний камбек на "Енфілді" та вибив "Ліверпуль" з Ліги чемпіонів

Мадридський "Атлетіко" пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру команда Дієго Сімеоне вдруге перемогла "Ліверпуль" (3:2) і за сумою двох зустрічей (4:2) йде далі.

Після гостьової поразки з рахунком 0:1 команда Юргена Клоппа з перших хвилин кинулася вирівнювати ситуацію.

"Червоні" атака за атакою мучали оборону "матрацників", змушуючи Яна Облака ні на секунду не виключатися з гри.

Забити швидкий гол "мерсисайдцям" не вдалося, але наприкінці тайму господарі таки розпечатали ворота "Атлетіко" - на 43-й хвилині Окслейд-Чемберлен виклав м'яч на голову Вейналдуму, а Жоржиньйо відправив його в дальній кут - 1:0.

У другому таймі навала гравців "Ліверпуля" продовжилася.

"Атлетіко" дивом не пропустив пару-трійку голів: десь не щастило "червоним", а десь фантастично на останньому рубежі грав Облак.

На 67-й хвилині за "матрацників" зіграла поперечина - Ендрю Робертсон скористався рикошетом після удару Мохамеда Салаха і пробив головою - каркас воріт прийшов на допомогу кіперу іспанської команди.

Як би там не було, підопічні Дієго Сімеоне віддано захищали власні ворота і зуміли дотерпіти до овертаймів.

Більше того, на 90+2 хвилині "матрацники" змусили серця уболівальників "Ліверпуля" завмерти.

Сауль відправив м'яч у сітку після подачі зі штрафного, але гол не був зарахований через офсайд.

На самому початку овертайма підопічним Клоппа таки вдалося вдруге пробити Яна Облака.

На 94-й хвилині Фірміно пробив головою в стійку, після чого сам же добив м'яч у ворота - 2:0.

Проте вже через три хвилини "Атлетіко" шокував "Енфілд".

Воротар "червоних" Адріан в простій ситуації вибив м'яч на суперника, а закінчилося все це точним ударом Маркоса Льоренте в дальній кут.

Цей результат влаштовував іспанську команду для виходу у чвертьфінал, проте підопічних Сімеоне було вже не зупинити.

На останній хвилині першого екстратайму Маркос Льоренте отримав пас від Морати, витримав паузу і відправив м'яч у ближній кут - 2:2.

Крапку в матчі поставив Альваро Мората - нападник, який вийшов на заміну вже в екстратаймі, втік у контратаку та забив третій гол - 3:2.

"Атлетіко" зіграє у чвертьфіналі, а чинний переможець Ліги чемпіонів складає свої повноваження.