Медики відмовляються виходити на роботу в Києві: що трапилося
Медики відмовляються виходити на роботу в Києві: що трапилося

Медики відмовляються виходити на роботу в Києві: що трапилося

У Києві медсестри планують звільнятися через скасування транспортного сполучення в області.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК-Україна, через ситуацію з транспортом медсестри в одній з лікарень змушені були добиратися на роботу на таксі, а витрати брали на себе пацієнти.

Про це розповіла волонер і співзасновник громадської ініціативи “Бути поруч” Анна Карашивская у своєму Facebook.

За її словами, співробітниці клініки навіть планують звільняти з 23 березня.

“Сьогодні пацієнти, які проходять гемодіаліз в одній зі столичних лікарень, скидалися готівкою на оплату таксі медсестрам відділення.

Всі медсестри – з Київської області.

Вони відмовляються виходити на роботу і збираються звільнятися вже з понеділка”, – йдеться у публікації.

Пост також був продубльований і для Київської міської державної адміністрації, голови столиці Віталія Кличка і Департаменту охорони здоров’я Києва.

Користувачі мережі відзначають, що небайдужі громадяни готові на своєму авто підвозити співробітників медустанов жителів області – на роботу і назад.

Також звучить обурення, що керівництво лікарні повинно було підготуватися до подібної ситуації і заздалегідь продумати механізм дій.

Медики відмовляються виходити на роботу в Києві: що трапилося - Фото 1

Медики відмовляються виходити на роботу в Києві: що трапилося - Фото 2

.

Як повідомлялося раніше, влада столиці визнала, що непрацюючий метрополітен через карантин доставляє багато проблем жителям Києва, і стали розробляти план запуску метро з обмеженнями.

Відзначається, що в Києві карантин жорстко порушується повсюдно, наземний транспорт переповнений людьми і фактично столиця продовжує жити звичайним життям, а дотримання карантинних вимог ніхто не контролює.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:.

Транспортний карантин у Києві: що відбувається у столиці 19 березня.

Люди штурмують автобуси і штовхаються з поліцейськими.

Києво-Печерська лавра ігнорує карантин.

«Не дивіться старе покоління або молоде, все поспішайте в храм, обійміть один одного», — закликають у лаврі.

Теги по теме
Коронавирус Народная Правда
Источник материала
loader
loader