У Нацбанку нагадали, кому дозволили 2 місяці не платити ЄСВ
У Нацбанку нагадали, кому дозволили 2 місяці не платити ЄСВ

У Нацбанку нагадали, кому дозволили 2 місяці не платити ЄСВ

Національний банк України розповів, хто має право не платити Єдиний соціальний внесок під час карантину, пов’язаного з коронавірусом.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Страна.

ua про це йдеться у листі регулятора.

Єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) — консолідований страховий внесок в Україні, збір якого здійснюється до системи загальнообов’язкового державного страхування в обов’язковому порядку та на регулярній основі.

Для підприємців ЄСВ у 2020 році становить 1039 грн в місяць (або 22% від мінімальної зарплати).

Послаблення запровадила Верховна Рада ще 18 березня, прийнявши закон №533.

Він вносить зміни в податкове законодавство у зв’язку з епідемією коронавіруса.

ЄСВ для ряду категорій скасовується за березень і квітень.

Для фізосіб-підприємців, у тому числі і спрощенців.

Можуть не платити внесок особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність – наукову, літературну, артистичну, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність.

Особи, які провадять релігійну, місіонерську діяльність та отримують від неї дохід.

Фермери та члени їх господарства, якщо вони офіційно не працюють де-небудь ще і не сплачують ЄСВ там.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:.

У четвер, 26 березня, відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України.

Відомо, що Верховна Рада збереться на позачергове засідання, де буде голосувати за введення надзвичайного стану та пакет економічних законів через коронавірус.

Теги по теме
Коронавирус эпидемия коронавируса Народная Правда
Источник материала
loader
loader