Гравець збірної України запалює у чемпіонаті Тайваню поки всі відпочивають

За одного з лідерів місцевого чемпіонату «Тайвань Бірз» грає форвард збірної України Ігор Зайцев.

Ба більше - він є найкращим легіонером і головною зіркою турніру.

Сезон на Тайвані було перервано через SARS-CoV-2, але острівна держава відбула карантин з мінімальними втратами й повернулася до нормального життя.

Це дало змогу українцю повернутися у гру й показати себе.

Український бігмен Ігор Зайцев провів два потужних матчі за тиждень у чемпіонаті Тайваню.

У першій грі «Тайвань Бірз» українця переміг «Тайвань Банк» з рахунком 87:76.

Зайцев, вийшовши у старті, відіграв 30 хвилин, набрав 25 очок (7/14 двоочкових, 1/1 триочкових, 8/10 штрафних), зробив 10 підбирань (3 в атаці), віддав 2 передачі та зробив 2 блок-шота (РЕ 25).

У другій грі тижня Зайцев допоміг своєму клубу здолати на виїзді «Цзютай» — 89:70.

Зайцев також вийшов у старті, відпрацював у грі 24 хвилини, набрав 17 очок (7/10 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 7 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот (РЕ 19).

Клуб українця наразі лідирує у турнірній таблиці з 20 перемогами у 25 матчах, випереджаючи найближчого переслідувача на 6 перемог.