![Чотирьох інфікованих коронавірусом священників Почаївської лаври доставили до Києва: як це коментує КМДА](https://thumbor.my.ua/w5g0vVum2xbdyI3-SX72W4Wib5w=/800x400/smart/filters:format(webp)/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2018_10%2F1539172176-3496.jpg)
Чотирьох інфікованих коронавірусом священників Почаївської лаври доставили до Києва: як це коментує КМДА
![Зараз у Почаєві - карантин / фото УНІАН](https://thumbor.my.ua/2bzVPgUKAE6ovBrYFezN7S-eYaQ=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F073914516c03524193310df1a7896e93.jpg)
Чотирьох священників зі Свято-Успенської Почаївської лаври на Тернопільщині, інфікованих на коронавірус, перевезли до Олександрівської лікарні Києва. Причину цього у КМДА не знають.
Як повідомляє "Громадське", про це заявила директорка департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.
"За інформацією головного лікаря, на сьогодні є четверо священнослужителів з Почаєва. У нас у кожній інфекційній лікарні є священнослужителі, але без уточнення з якої вони церкви вони. Але найбільше кількість їх в Олександрівській лікарні", - зазначила Гінзбург.
На питання, чому священників із Тернопільської області повезли саме до лікарні в Києві, Гінзбург відповіла: "Я не можу пояснити".
Чиновниця додає, що всі лікарні, які відвели для лікування хворих на COVID-19, забезпечені необхідним, тому київські лікарні не можна назвати найкращими.
"Якщо ми визначали бази, то з врахуванням необхідного обладнання, наявних фахівців. Ліки та обладнання централізовано закуповувались та постачались у лікарні. Усі лікарні, які є клінічною базою для таких пацієнтів, є клінічною базою співробітників Інституту Шупика чи Богомольця. Скрізь проводяться консультативні обходи, консиліуми, а не тільки в Олександрівській лікарні", - заявила вона.
Як повідомляв УНІАН, місто Почаїв з 21 квітнязакрили на карантин через збільшення хворих на коронавірус.
Читайте також:
- Симптоми коронавірусу - як відрізнити від грипу чи застуди
- Коронавірус карта поширення на сьогодні (оновлюється)
- Коронавірус новини в Україні та світі - онлайн
- Антисептик своїми руками: прості рецепти, як зробити його вдома (відео)
- Лікування коронавірусу: які препарати використовують при COVID-19 в Україні та світі
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)