"Десна" видовищно розбила "Олександрію" та піднялася на третє місце в УПЛ

"Десна" у матчі 26-го туру української Прем’єр-ліги обіграла на виїзді "Олександрію". Гра відбулася на порожньому стадіоні "Ніка" і завершилася розгромною перемогою чернігівської команди з рахунком 5:1.

Ще до перерви підопічні Олександра Рябоконя заробили гандикап у два голи завдяки точним ударам Олександра Філіппова (29 хвилина) та Владислава Калитвинцева (45’).

Одразу по перерві Максим Третьяков потужним ударом в лівий верхній кут відквитав один м’яч, але чернігівці відповіли потрійним ударом. На 57-й хвилині Андрій Гітченко відзначився у воротах колишнього клубу, а на 79-й хвилині Філіппов з пенальті оформив дубль. Остаточний рахунок на табло на п'ятій компенсованій хвилині встановив Андрій Тотовицький - 5:1.

Варто зазначити, що останній два голи "олександрійці" пропускали вже в чисельній меншості - на 60-й хвилині Владислав Бабогло налетів на Гітченка в чужому штрафному та завчасно вирушив до роздягальні, отримавши другий "гірчичник".