Бойовики сьогодні провели два обстріли українських позицій на Донбасі, - Міноборони
Бойовики сьогодні провели два обстріли українських позицій на Донбасі, - Міноборони

Бойовики сьогодні провели два обстріли українських позицій на Донбасі, - Міноборони

У районі проведення ООС від початку поточної доби, 16 червня, російсько-окупаційні війська вчергове ігнорували мінські угоди та вели мінометний обстріл. Загалом на лінії бойового зіткнення зафіксовано два ворожі обстріли. Про це повідомляється у щоденному зведенні Міністерства оборони України, оприлюдненому на сайті відомства.

З близько 06:00 ранку російсько-окупаційні війська застосували від окупованого Золотого-5 автоматичні станкові гранатомети та стрілецьке озброєння по нашим оборонцям Оріхового.

Після 10:30 від Сентянівки окупанти випустили 8 мін калібру 120 мм по захисникам Кримського.

Захисники України вели адекватні оборонні дії черговими вогневими засобами.

Бойових втрат внаслідок ворожих обстрілів серед наших оборонців немає. Втрати окупантів уточнюються.

Як повідомлялося, вчора на Донбасі бойовики здійснили 7 обстрілів. Внаслідок обстрілів троє військових Об'єднаних сил дістали поранення, ще один - бойове травмування.

Теги по теме
Донбасс ООС
Источник материала
loader
loader