![Лідери ще трьох країн відмовилися приїхати на парад у Москву](https://thumbor.my.ua/iseIOawl3BlnHkl4NcXu_NJEhcA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fglavcom.ua%2Fimg%2Farticle%2F6882%2F16_main.jpg)
Лідери ще трьох країн відмовилися приїхати на парад у Москву
Глави Туркменістану, Азербайджану та прем’єр-міністр Вірменії відмовилися від приїзду в Москву на військовий парад 24 червня.
Про це повідомило Радіо Свобода, зазначивши, що у двох випадках це пояснили коронавірусом, у третьому – карантинними заходами через нього.
Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов пояснив відмову від поїздки тим, що 29 червня йому виповниться 63 роки.
У Туркменії це вважається досягненням віку пророка Мухаммеда, важливою подією, яка святкується в колі рідних і близьких.
Але після поїздки йому довелося б дотримуватися карантину.
Проте видання зазначає, що Бердимухамедов і його уряд досі ігнорували запобіжні заходи, пов’язані з коронавірусом.
Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян у п’ятницю відмовився від поїздки через важку ситуацію з коронавірусом у країні.
«Існуюча епідеміологічна ситуація не дозволяє мені здійснити цей візит», – йдеться в його листі президенту РФ Володимиру Путіну.
За день до цього від поїздки відмовився президент Азербайджану Ільхам Алієв, який раніше також підтвердив участь у параді.
Від поїздки також відмовився президент Чехії Мілош Земан, пославшись на важку епідеміологічну ситуацію вже в Росії.
Як повідомлялося, парад Перемоги заплановано в Москві на 24 червня.
Глава МЗС Росії Сергій Лавров 11 червня заявляв, що про готовність приїхати на нього повідомили лідери 12 держав, в основному з країн СНД.
Куди Сталін, туди й Путін: навіщо Кремлю потрібен військовий парад.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)