
На Житомирщині підлітка знайшли із простреленою головою: припускають суїцид
На Житомирщині 13-річного хлопця знайшли із вогнепальним пораненням голови. Напередодні він взяв у батька рушницю і пішов за межі села.
Хлопець зник ще увечері 4 липня. Уже наступного ранку, як повідомляє поліція Житомирщини, його тіло знайшли у закинутому укріпленні часів Другої світової війни на околиці села Майстрів, неподалік райцентру.
Підліток пішов із дому, нікому нічого не скажавши, та не повернувся. Батьки розшукували його спільно із односельцями і зрештою знайшли мертвим. Хлопець без відома батька взяв з сейфу його зареєстровану мисливську гвинтівку та учинив самогубство.
Поліцейські опитують родину і друзів загиблого, аби встановити усі обставин події. Окрім того, перевірятиметься інформація щодо приналежності хлопця до суїцидальних груп у соцмережах.
Хлопця знайшли у напіврозваленому укріпленні на околиці села Майстрів – дивіться карту
В Запорожье в результате атаки РФ погибли три человека, много раненых. ФОТО
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F8cb0c433f663c6918077b861f38cabcd.png)
Выстрелил молодой маме в голову. В Каменском произошло ужасное убийство
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Face52191ce1bec655812ce5116b0c84e.jpg)
Ракетная атака на Днепр: что известно о последствиях

Взрыв завода в РФ: резко увеличилось число пострадавших

Генпрокурор: прокуратура за один день объявила чиновникам на Волыни 10 подозрений

Пожар на пороховом заводе в РФ: число пошло на десятки
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F2b021223314e1dc366b1f3d91a040b92.jpg)