У Мережі з’явилося фото побитого судді у Волочиську: ЗМІ пишуть, що в побитті рефері брав участь президент "Агробізнесу"

У Мережі з’явилося фото побитого головного арбітра матчу 24-го туру Першої ліги "Агробізнес" - "Минай" Юрія Іванова. Раніше повідомлялося, що рефері побили після гри у суддівській кімнаті.

Фото Іванова виклав ведучий програми "Великий футбол" Олександр Денисов: "Били в основному в корпус, але влетіло і в обличчя".

Это лицо арбитра матча Первой лиги Агробизнес - Минай Юрия Иванова. Он был избит сразу после игры. Били в основном по корпусу, но влетело и по лицу. Матч завершился победой Миная 2:0. Судья по ходу игры показал 8 желтых хозяевам встречи и 3 игрокам гостей. В середине первого тайма Иванов не поставил пенальти в ворота Миная. Эпизод был действительно спорный. Что будет теперь? Кто будет наказан, как наказан? Будем внимательно наблюдать и освещать разбирательство этого не только резонансного, но уже и криминального дела #перваялига #першаліга #минай #фкминай #агробизнес #фкагробізнес #фкагробизнес #футбол #україна #украина #ukraine #footballuatv #великийфутбол #рефери #referee

Публикация от Александр Денисов (@alexander_denysov_)

Тим часом за інформацією Footboom, в побитті рефері брав участь президент "Агробізнесу" Олег Собуцький. Сам він заявив, що стримав людей, які хотіли побити арбітрів.

Зазначається, що факт рукоприкладства з боку Собуцького зафіксовано у рапорті арбітра.

Зазначимо, що Іванов показав гравцям "Агробізнесу" 8 жовтих карток. "Минай" переміг з рахунком 2:0, забивши на 87-й хвилині та на 90+2-й з пенальті.

• Після 24 турів "Інгулець" очолює турнірну таблицю першої ліги, "Минай" йде на другому місці, "Агробізнес" – на третьому.