/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F6b9e6bbd7f5c7e7faa17ccc41cbd39e5.jpg)
У Білорусі дружину екс-претендента на посаду президента викликали на допит
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F4d6764f6c22c2785f18425ddf164f575.jpg)
Повістку дружині екс-претендента в президенти вручили сьогодні вранці співробітники ДАІ, які зупинили її машину. Також вранці затримали її сестру — співробітницю Белгазпромбанку, повідомляє TUT.BY.
"Також хочу заявити, що сьогодні вранці мою сестру, співробітницю Белгазпромбанку, невідомі люди в цивільному одязі прямо з парковки забрали, посадили в автомобіль і відвезли в невідомому напрямку. Куди відвезли — я не знаю. Може бути, це МВС для дачі свідчень, може бути, КДБ, я не знаю", — заявила Вероніка Цепкало.
Вероніка Цепкало заявила, що вона розцінює це як політичний тиск на кампанію об'єднаного штабу.
"Зараз я їду давати свідчення в МВС. У мене у повістці написано, що я повинна з'явитися для дачі свідчень", — додала Цепкало. "Де перебуває сестра, причину її затримання не знаю. Мені подзвонили співробітники банку і сказали, що вона затримана", — розповіла дружина екс-претендента на посаду президента Білорусі.
Нагадаємо, вибори президента Білорусі відбудуться 9 серпня.
Сьогодні ЦВК Білорусі терміново скликала всіх кандидатів у президенти, але причину не назвали.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

