З Харкова до Києва евакуювали поранених і хворих бійців ЗСУ
З Харкова до Києва евакуювали поранених і хворих бійців ЗСУ

З Харкова до Києва евакуювали поранених і хворих бійців ЗСУ

Сьогодні, 31 липня, з Військово-медичного клінічного центру Харкову літаком до Києва відправили трьох військовослужбовців. Поранений та двое хворих військовослужбовців проходили лікування у харківському шпиталі.

Тут лікарі стабілізували їх стан і підготували до наступного етапу лікування.  Про це повідомляє Командування Медичних Сил ЗСУ на своїй сторінці в соцмережі.

"Так, військово-транспортним літаком Повітряних Сил Збройних Сил України Ан-26 “Віта” один поранений і двоє хворих військовослужбовців, прибули до військового майданчику аеродрому Бориспіль, а згодом спеціалізованим транспортом їх доправили до Національного Військово-медичного клінічного центру "ГВКГ", розташованого у місті Київ", - йдеться в повідомленні.

Наразі українських воїнів розмістили у відділеннях центру, де вони будуть проходити необхідне обстеження. За його результатами бійцям призначать лікування. 

Повідомляється, що стан бійців задовільний, вони забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації.

Нагадаємо, раніше бійця, який під час обстрілу на Донбасі, отримав поранення, вертольотом евакуювали до шпиталю у Дніпрі.  

Источник материала
loader
loader