/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fd9e4e10d6328a9120567d388c44d08cf.jpg)
США закликали Росію вивести війська з Грузії
Сполучені Штати Америки звернулися до Росії із закликом вивести війська з окупованої в 2008 році частини території Грузії.
Про це повідомляється Twitter-сторінці уряду США.
«12 років тому Росія вдерлася до Грузії, вбивши сотні і вигнавши десятки тисяч людей зі своїх будинків.
Росія досі окупує 20% території Грузії.
Закликаємо Росію вивести війська і виконати свої зобов'язання за угодою про припинення вогню від 2008 року», – йдеться у заяві американського уряду.
12 лет назад Россия вторглась в Грузию, убив сотни и изгнав десятки тысяч людей из своих домов.
Россия до сих пор оккупирует 20% территории Грузии.
Призываем Россию вывести войска и выполнить свои обязательства по соглашению о прекращении огня от 2008 г.@EURPress.
Office pic.
— США по-русски (@USApo.
Russki) August 8, 2020.
Зазначимо, що рівно 12 років тому Росія розпочала війну проти Грузії.
У п’ятницю, 7 серпня, постійні представництва України та Грузії при ООН зробили спільну заяву щодо агресії РФ.
Також 5 липня Рада Безпеки ООН обговорила ситуацію на окупованих територіях Грузії – в Абхазії та Цхінвальському регіоні/Південній Осетії.
До слова, майже три чверті грузинів вважають, що агресія Росії проти Грузії триває.

