НОВИНИ

Новини
  ▪   Новини партнерів

Перший фестиваль ГогольFest цього року відбудеться в Херсоні

Перфоманс-відкриття фесту стане одним із найнеординарніших в Україні.

Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest відбудеться 4-6 вересня у Херсоні за сприяння Агенції США з міжнародного розвитку USAID. Про це повідомили організатори заходу.

 

 

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв наголосив, що можливість проведення фестивалю в Херсоні була для громади давньою мрією. Він і сам неодноразово був на ГогольFest в попередні роки в Києві.

 

«4 вересня о 21.00 на мосту буде побудована велика сцена, вона буде  у вигляді корабля. Називатись перфоманс буде «Корабель пливе» — це однойменний фільм Фелліні. Даний проект буде направлений на воду—глядач, який буде спостерігати за дійством буде добиратися на човнах, байдарках, плотах», - розповів директор Гогольфесту Максим Демський.

 

Також він наголосив, що ГогольFest унікальною можливістю привернути більше уваги до регіону та розширити поле можливостей для його розвитку.

 

Нагадаємо, що Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest  вже понад 10 років існує в Україні. Він став національним проєктом, який розвиває культурну інфраструктуру, туризм та можливості регіонів.  Основними програмами  фестивалю є театральна, музична, освітня,  візуальна, перформативна  та нічна. 

 
 
Тиждень.ua
, ,
Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны
https://m.me/nakolinaperedukrainoy