/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F6fcd837df496b8d90517eed24ba0bf79.jpg)
Оголошено дату і місце прощання з Патоном
Прощання з видатним українським вченим у галузі металургії, технології металів, електрозварювання та матеріалознавства, президентом Національної академії наук України Борисом Патоном відбудеться у суботу, 22 серпня.
Про це повідомила пресслужба НАН України.
«Прощання з Б.Є.
Патоном планується в суботу, 22 серпня, у клубі Кабінету міністрів України, поховання – на Байковому кладовищі», - йдеться в повідомленні.
Про час буде повідомлено додатково.
Колеги Патона розповіли про причини та обставини смерті видатного українського науковця.
Як повідомлялося наприкінці березня, 101-річний Борис Патон, який з 1962 року очолював Національну академію наук України, вирішив залишити посаду.
Патон є автором і співавтором понад 720 винаходів (500 іноземних патентів), більше 1200 публікацій, в тому числі 20 наукових монографій.
Академік Борис Патон: «…Це як зійти на високий пік.
Починаєш бачити те, що раніше було недоступне зору».
Борису Патону -101 рік.
ТОП-5 винаходів легендарного вченого.

