/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Faeac7152b38736f226ec6a9c29c8542c.jpg)
Кернес витратив на переліт і лікування у Шаріте близько 6 млн грн
КИЇВ. 18 вересня. УНН. Харківський міський голова Геннадій Кернес витратив на літак і медичні послуги в клініці “Шаріте” близько 6 млн грн. Про це свідчать зміни, внесені до декларації мера Харкова, передає УНН.
Так, у повідомленні про суттєві зміни містяться відомості про видаток на медичні послуги вартістю 4 124 665 грн, а також видаток на спеціалізовані авіаційні транспортні послуги — 1 748 137 грн. Здійснення обох проплат відбувалось в Україні і датоване 16 вересня.
Нагадаємо, раніше стало відомо що Харківський міський голова Геннадій Кернес в ніч на 17 вересня медичним літаком був доставлений до Німеччини.
Раныше, у Кернеса підтвердили коронавірус, з 10 вересня він перебував у лікарні. Раніше ЗМІ повідомили, що Кернес перебуває у комі, але у міській раді Харкова інформацію спростували.
Згодом стало відомо, що медичний борт, що перевозив російського опозиціонера Олексія Навального з Росії до Німеччини, прибув у харківський аеропорт.

