Популярна співачка Оля Цибульська, яка нещодавно змінила імідж, розповіла, навіщо вдалася до змін.

Так, артистка поділилася, що спершу захотіла зробити більш екстремальну зачіску. Втім, перукарка переконала зірку не ризикувати, йдеться у "Світському житті".

Мені вже не 30 і ще не 40. Мені захотілося щось змінити. Приїхала до міста моя перукарка, яка виїхала із столиці і написала мені меседж. Я приїхала до неї і кажу: "А давай коротко і голимо скроні?!". Вона каже: "Зупинися, що ти говориш! Це не сексі, а ти сексікиця. Тому давай коротко, але тримай себе в рамках". Мабуть, ПМС!
пригадала виконавиця

Невдовзі знаменитість святкуватиме ювілей. Оля розповіла, як планує зустрічати 35 день народження.

Коли я святкувала 16-річчя, я так плакала всю вечірку, бо мені здалося, що я ось відчуваю свій вік. Життя таке швидкоплинне. Зараз, коли буде 35, я вже поважаю себе, я кайфую від стану! Я подобаюся собі на фото більше, ніж у 16. Я мрію, що це буде камерний, класний концерт, а там як бог дасть
поділилася Цибульська

Відео Чому напередодні власного ювілея Оля Цибульська вирішила змінити зачіску

Оля Цибульська поділилася, чому вона так і не знялася в жодній кінострічці її кума DZIDZIO. Співачка розказала, як планує відсвяткувати свій 35-річний ювілей. Чому напередодні власного ювілея Оля Цибульська вирішила змінити зачіску – дивіться. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Нагадаємо, не так давно ненафарбована Оля Цибульська у мереживному боді млосно позувала в дзеркалі. Співачка поділилася пікантним відео.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом