Головний опозиціонер Російської Федерації Олексій Навальний висловив невдоволення через те, що президент США Дональд Трамп не приєднався до позиції, зокрема, лідерів Франції та Німеччини щодо його отруєння. 

Про це він сказав в інтерв'ю для CBS News.

"Я вважаю надзвичайно важливим, щоб усі, звісно, зокрема і, можливо, насамперед, президент США, були категорично проти використання хімічної зброї у XXI столітті", - сказав він.

Водночас прессекретар президента США Дональда Трампа Кейлі Макенані заявила, що Сполучені Штати Америки засуджують отруєння російського опозиціонера.

Обурення нападом на Навального висловили також лідери Великої Британії та Франції, а канцлерка Німеччини Ангела Меркель таємно відвідала опозиційного політика в берлінській клініці "Шаріте", де він проходив лікування після отруєння. 

Нагадаємо, через отруєння Навального Євросоюз запровадив санкції проти шістьох осіб і одного науково-дослідного інституту в якому, імовірно, і розробили отруту "Новачок", сліди якої виявили в крові політика.

Санкції передбачають, що їм буде заборонений в'їзд до країн Євросоюзу, а їхні активи - наприклад, банківські рахунки - в країнах ЄС будуть заморожені. 

Відео Навальний проходить реабілітацію після отруєння на німецькому курорті

Реабілітація на курорті: Олексій Навальний відновлюється після отруєння в німецькому регіоні Шварцвальд. Спершу місцеві жителі здивувались великій кількості поліції, а згодом тамтешня влада підтвердила, що в одному з курортних містечок перебуває персона, яку треба охороняти. Місцеві журналісти кажуть, що Навального бачили під час прогулянок. Докладніше – у сюжеті.    

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy