![Туроператорів зобов’язали вказувати ціни на подорожі у гривнях – АМКУ](https://thumbor.my.ua/EQr1hwUGqrsNTc-CQrf2_oTABGQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd2f7f847499d09152a0f5ffd0da5b697.jpg)
Туроператорів зобов’язали вказувати ціни на подорожі у гривнях – АМКУ
Тимчасова адмінколегія Антимонопольного комітету України рекомендувала туристичним операторам зазначати на сайтах ціни на подорожі лише у гривнях – без так званого власного курсу валют.
Про це повідомив у соцмережі голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.
За його словами, у них є 10 днів, щоб привести до вимог конкурентного законодавства рекламу цін своїх турів на сайтах.
– Інакше оператори змушені будуть заплатити штраф, – наголосив Хмельницький.
Розслідування АМКУ виявиво, що реклама турів у доларах насправді вводить клієнтів в оману, тому ухвалені такі рекомендації, які обов’язкові до виконання.
Джерело: Олексій Хмельницький
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)