"Зоря" перемогла "Олександрію" у заключному матчі першого кола УПЛ

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Зоря" повела у рахунку на 31-й хвилині, коли забив Дмитро Іванесеня.

На початку другого тайму луганчани залишилися у меншості через вилучення Владислава Кабаєва. Проте "Олександрія" чисельною перевагою не скористалася.

На 84-й хвилині червону картку отримав Денис Безбородько і склади команд стали рівними. А у компенсований арбітром час Аллах'яр Сайядманеш забив за "Зорю" вдруге.

"Зоря" перемогла "Олександрію" 2:0, набрала 20 очок та вийшла на четверте місце. "Олександрія" має 16 пунктів та йде восьмою.

Чемпіонат України

13-й тур

13 грудня

"Олександрія" – "Зоря" 0:2

Голи: Іванесеня, 31, Сайядманеш, 90+6

Вилучення: Безбородько, 84 – Кабаєв, 50

• Нагадаємо, у стартовому матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу "Львів" і "Олімпік" зіграли внічию.
  • 12 грудня "Ворскла" у Полтаві не змогла переграти "Минай".
  • Крім цього, у суботу "Динамо" втратило очки у грі з "Колосом".
  • "Рух" розгромив у Львові "Дніпро-1" та здобув першу перемогу в прем'єр-лізі.
  • 13 грудня через неготовність поля у Кропивницькому було скасовано матч між "Інгульцем" та "Шахтарем".
  • "Десна" перемогла на своєму полі "Маріуполь" та завершила перше коло на третій позиції.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb