Максимальна ціна газу на всій території України становитиме 6,99 грн за один кубометр. Тариф на розподіл - максимум 1,79 грн.

Про це ввечері 14 січня у Telegram повідомила народна депутатка від "Слуги народу" Юлія Гришина.

"Щойно закінчилася онлайн-зустріч фракції з прем'єр-міністром, т.в.о міністра енергетики Вітренком Ю., головою Антимонопольного комітету Піщанською О., головою НКРЕКП Тарасюком В.В. щодо тарифів", - написала Гришина.

За її словами, на зустрічі вирішено, що: 

  • максимальна ціна газу по Україні становитиме 6,99.
  • тариф на розподіл - максимум 1,79 грн.

"Ціна буде майже однаковою по країні, без значних відмінностей, як зараз. Загальна сума платіжок від 1 лютого зменшиться на 500-800 грн", - зазначила нардепка.

Постанова Кабміну щодо тарифів буде ухвалена 15 або 18 січня, повыдомила Гришина.

"Рішення НКРЄКП - проеєкт вже на сайті. Нові тарифи буде затверджено 19 січня", - додала вона.

Нагадаємо:

  • у низці регіонів відбулись акції протесту з перекриттям доріг через подорожчання платіжок. Люди незадоволені новими цінами на електроенергію та газ. 
  • 13 січня уряд запропонував запровадити державне регулювання цін на газ на період карантину або до завершення цього опалювального сезону та ціну на газ у 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. 
  • Міжнародний валютний фонд висловив занепокоєння наміром українського уряду найближчим часом ухвалити рішення про зниження цін на газ для побутових споживачів 
Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом