В Умані Черкаської області стався кричущий випадок знущання з тварини. Троєпідлітків спіймали цуценя, обмотали йому шию скакалкою і повісили, а самі стояли і дивилися, як воно задихається і заходилися реготом.

Процес вбивства тварини побачив випадковий перехожий.

Про це ТСН.ua розповіла жителька Умані Ірина Сабліна.

"Мій чоловік повертався від лікаря і почув, як не своїм голосом верещить собака. Це відбувалося в районі автовокзалу за супермаркетом. Він побіг на звук  і побачив, як троє підлітків 17-16 років вішають на скакалці цуценя, а самі сміються. Чоловік перескочив через паркан, надавав їм стусанів і відв'язав повішаного собаку. Від пережитого цуценя сходило під себе", - розповідає Ірина.

Слідом за чоловіком Ірини на місце пригоди нагодився ще один перехожий, він відтяг від хлопців розлюченого рятівника тварини, і ті чимдуж кинулися втікати.

Врятоване цуценя чоловік приніс додому. Його помили, нагодували та заспокоїли.

"Цуценя - дівчинка. Їй близько 2 місяців. Вона розумна і слухняна. Якби в нас було своє житло, проблем би не було, а так, на жаль, ми не можемо її залишити, бо живемо в орендованій квартиріа власники проти тварин. Тож шукаємо для цуценяти "хороші" руки", - говорить ТСН.uaІрина Сабліна.

Жінка зазначає, що до поліції її чоловік з приводу жорстокого поводження з твариною не звертався. Він вважає, що юні шкуродери достатньо "отримали на горіхи" від нього.

Охочі можуть взяти цуценя собі, зателефонувавши пані Ірині за номером 097 425 5855.

Нагадаємо, що у Чернігові правоохоронці розшукують підлітків, яківбили собаку, скинувши його на лід з мосту. Наразі опитуються можливі свідки жорстокого поводження з твариною. 

Відео Щоб нічого не відморозив: у Харкові собака волочив додому свого п'яного господаря 

У Харкові пес намагався не дати своєму сп'янілому господарю замерзнути під лавкою. Чоловік після випитого заліг подрімати на вулиці, натомість собака з усіх сил намагався розбурхати чоловіка, щоб той ішов додому. Джерело: телеграм-канал Харьков Life.

 

Автор:
Юлія Шевченко
Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом