Битва Моурінью і Клоппа: "Ліверпуль" обіграв "Тоттенгем", перервавши безвиграшну серію

"Ліверпуль" Юргена Клоппа обіграв "Тоттенгем" Жозе Моурінью в гостьовому матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 3:1.

Вже на 3-й хвилині Сон Хин Мін вийшов на побачення з Аліссоном і відправив м'яч у ворота, проте гол був відмінений після перегляду відеоповтору через офсайд у корейця.

"Ліверпуль" же забив за правилами перед самим відходом на перерву. М'яч у ворота Уго Льоріса з пари метрів відправив Роберто Фірміно. Простріл з лівого флангу на бразильця виконав Садіо Мане.

Тоттенгем - Ліверпуль
Associated Press
Тоттенгем — Ліверпуль

На самому початку другого тайму команди обмінялися голами. Спочатку у складі гостей відзначився Трент Александер-Арнольд, а через пару хвилин у відповідь забив П'єр Хейбьєрг.

На 56-й хвилині "Ліверпуль" забив третій м'яч, але він був скасований після перегляду відеоповтору через гру рукою Фірміно. Але не минуло й десяти хвилин, як команда Клоппа вразила таки знову ворота Льоріса - вже за правилами. Автором результативного удару став Мане.

• "Ліверпуль", перервавши серію з п'яти ігор без перемог, набрав 37 очок і піднявся на 4-те місце в турнірній таблиці АПЛ. "Тоттенгем" (33 бали) - шостий.
  • У наступному турі "Ліверпуль" 31 січня в гостях зіграє проти "Вест Гема". "Тоттенгем" цього ж дня також на виїзді зустрінеться із "Брайтоном".