/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F56c4b608fae1e3db1b44c1ebd88c7307.jpg)
Міжнародний суд ООН завершить розгляд справи щодо MH-17 не раніше 2023 року – Єнін
Розгляд справи - про катастрофу лайнера "Малайзійських авіаліній" біля Донецька - затягнеться ще на три роки. Про це в етері "Україна 24" заявив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.
За його словами, процес у Міжнародному суді Організації Об'єднаних Націй намагається затягнути саме Росія. Тож фінальне рішення у справі слід очікувати до кінця 2023-го. Єнін додав, що процес у суді ООН є тільки одним із трьох напрямків щодо притягнення до відповідальності держави-агресорки.
"Перший - це кримінально-правовий блок, це саме суд Гааги. Інший блок - це переслідування РФ як держави, український позов до суду міжнародного ООН. І третій напрямок - це колективна скарга Нідерландів та України проти Росії до ЄСПЛ", – зазначив Єнін.
Нагадуємо, лайнер "Малазійських авіаліній" терористи збили поблизу окупованого Донецька 17 липня 2014 року. Загинули всі 298-ро людей, які перебували на Облавку. Це переважно громадяни Нідерландів, Австралії, Бельгії та Малайзії. За даними розслідування в літак влучили із зенітно-ракетного комплексу "Бук", який завезли в Україну з території Росії. Нідерланди й Австралія офіційно звинуватили РФ у збитті Боїнга. Москва свою причетність відкидає та відмовляється співпрацювати зі слідством.

