Спецоперації проти найпотужнішої мафіозної банди в Італії: конфісковані мільйони та десятки затриманих
Спецоперації проти найпотужнішої мафіозної банди в Італії: конфісковані мільйони та десятки затриманих

Спецоперації проти найпотужнішої мафіозної банди в Італії: конфісковані мільйони та десятки затриманих

У вівторок, 16 лютого, італійська поліція затримала 45 людей під час двох спецоперацій проти найпотужнішої мафіозної банди в країні "Ндрангета". Розслідування, яке призвело до сьогоднішніх затримань, тривало три роки.

Про це повідомляє ANSA.

Зазначається, що під час першої операції, яка відбувалася в рамках розслідування про наркотрафік у Європу, карабінери затримали 28 осіб у декількох італійських містах, серед яких Мілан.

Затриманих звинувачують у низці злочинів, включаючи асоціацію з мафією, вимагання, шахрайство та недостовірне декларування майна. Також правоохоронці конфіскували шість мільйонів євро.

Крім того, під час другої операції силовики затримали ще 17 осіб, які є членами мафії "Ндрангета". Їм також інкримінують, зокрема, вимагання та відмивання грошей.

Раніше італійська поліція під час спецоперації проти великого мафіозного клану "Ндрангета" затримала 49 осіб у семи містах у всій країні. Серед затриманих — мер калабрійського міста Росарно Джузеппе Іда. Його відправили під домашній арешт. Правоохоронці вважають, що він був обраний у 2016 році за підтримки місцевого клану Пізано. 

Тим часом, в країні почався масштабний суд над мафією. Очікується, що суд над злочинним синдикатом "Ндрангета" і його спільниками, зокрема політиками, державними службовцями, поліцією і бізнесменами, триватиме понад два роки. У процесі з участю 355 обвинувачених, понад 900 свідків і 400 адвокатів також будуть присутні безпрецедентні 58 державних свідків, готових порушити кодекс мовчання і розкрити секрети клану. 

Відео В Італії почався найбільший за останні понад 40 років суд над мафією

355 підозрюваних і 400 адвокатів – в Італії почався найбільший за останні понад 40 років суд над мафією. На лаві підсудних, крім членів мафіозного клану, також політики, адвокати та бізнесмени, яким закидають участь у злочинних схемах. Підозрюваним висунули звинувачення, зокрема у вбивствах, торгівлі наркотиками, вимаганні та відмиванні грошей.  

В Італії почався найбільший за останні понад 40 років суд над мафією
ТСН. 16:45
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Олена Вус
Источник материала
loader
loader