Дубль Роналду допоміг “Ювентусу” повернутися до трійки лідерів Серії А

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Нападник “Ювентуса” Кріштіану Роналду відзначився дублем у переможній грі 23-го туру Серії А із “Кротоне”, передає кореспондент УНН.

Деталі

На 38 хвилині Ремзі ударом головою потурбував поперечину воріт аутсайдера змагань, а наприкінці цієї ігрової хвилини Роналду головою направив м’яч у дальній нижній кут воріт — 1:0.

Також португалець ефектно замкнув верховий простріл від Ремзі. Крапку у зустрічі поставив американський півзахисник Маккенні — 3:0.

Примітно, що тепер Роналду забивав всім командам, які виступають в Серії А в нинішньому сезоні. У нинішній кампанії Серії А Роналду зіграв 19 матчів, забив 18 голів і віддав дві результативні передачі.

Доповнення

Туринський “Ювентус” набрав в 22 матчах 45 очок і піднявся на третє місце. Лідером змагань є міланський “Інтер” (53). Далі йде “Мілан” — 49. Переслідує “Ювентус” римські “Рома” (44), “Лаціо” (43) та “Аталанта” (43).