У харківському екопарку вперше показали двох малюків шимпанзе. Раніше їхні мами ховали дитинчят навіть від працівників закладу.

Про це йдеться в випуску ТСН. Ранок.

Миколці два місяці, а Цезарю - місяць. Миколка народився у день святого Миколая. Весь цей час їхні мами Джуді та Чіта малюків ховали навіть від доглядачів. Наразі ж почали потроху відпускати від себе. Родини живуть у зимовому вольєрі. До літа поспостерігати за непосидючим сімейством можна лише через скло.

"Мами зараз займаються малюками, годують, у них все в порядку. Звичайно, без допомоги кіперів у нас поки що не обходиться. Тому що в природі зазвичай самки вчаться у більш дорослих самок, які народжували", - розповіла завідувачка сектору "Примати" Ольга Прокопова.

Відео Новини України: у харківському екопарку вперше показали маленьких шимпанзе

У харківському екопарку вперше представили публіці двійко малят шимпанзе. І хоча одне дитинча народилося ще в середині грудня, а інше - за місяць, показали їх лише тепер. Адже зоологи чекали, допоки мавпенята зміцняться.  

Нагадаємо, у Польші в місті Вроцлав показали рідкісного малюка ведмежого кускуса. Маля народилося у зоопарку торік улітку, але тільки зараз почало потроху вилазити з материнської сумки. 

Автор:
Віра Хмельницька
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом