Сьогодні, 3 березня, у Львові почали латати ями на дорогах гарячим асфальтом. Роботи тривають у всіх районах міста. Загалом сьогодні підрядні організації працюватимуть на 20 вулицях. Про це повідомили у ЛМР.

«У попередні дні погодні умови не давали нам такої можливості. Сьогодні та завтра ми можемо це робити. Робимо зарізку там, де це можливо, а де є надмірна вологість – висушуємо. Працюємо по гостроаварійних вибоїнах, щоб уникнути можливого пошкодження транспортних засобів», – розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

За його словами, зараз працюють в усіх 6 районів. Передбачено, що для робіт сьогодні буде використано близько 60 тонн асфальту. Роботи заплановані на вул. Городоцька, Володимира Великого, Липова Алея, Шевченка, Мазепи та ін.

Читайте також:   У Чернігові з багатоповерхового будинку впав 13-річний хлопчик

Нині аварійні ями планують ліквідовувати на 20 вулицях. Зокрема у Шевченківському районі роботи тривають на вул. Шевченка, вул. Липинського та ін.

Фото: ЛМР

 

 

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

Сьогодні, 3 березня, у Львові почали латати ями на дорогах гарячим асфальтом. Роботи тривають у всіх районах міста. Загалом сьогодні підрядні організації працюватимуть на 20 вулицях. Про це повідомили у…

Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом