На території Львівської області правоохоронці розпочали операцію “Первоцвіт – 2021”. Львів’ян штрафуватимуть за продаж ранніх квітів, занесених до Червоної книги України. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області.

До рідкісних рослин належать: білосніжні проліски, весняні білоцвіти, лучний сон, шафран Гейфеля тощо.

“Щовесни на території України великих обсягів набуває торгівля весняними рослинами, що раноцвітуть – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж рідкісних рослин призводить до послаблення, а  інколи до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з коренем, що призводить до фізичного знищення популяцій” – йдеться у повідомленні. 

Читайте також:   Ігри смерті: освітяни просять кіберполіцію допомогти зупинити підліткові суїциди у столиці

У разі виявлення фактів пошкодження чи продажу первоцвітів, львів’ян закликають звертатися у Державну екологічну інспекцію у Львівській області за номером телефону 238 73 70 або повідомляти поліцейських за номером 102.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

На території Львівської області правоохоронці розпочали операцію “Первоцвіт – 2021”. Львів’ян штрафуватимуть за продаж ранніх квітів, занесених до Червоної книги України. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській…

Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом