ХК “Дніпро” вперше обіграв “Донбас” у півфінальній серії УХЛ

У Херсоні відбувся четвертий матч півфіналу плей-офф УХЛ між “Дніпром” та “Донбасом”.

Перший період команди вперше в півфінальній серії провели без закинутих шайб і з фактично рівною кількістю кидків — проти 8 кидків від донеччан “Дніпро” відповів 5-ю. Проте, переможцями з цієї битви вийшли голкіпери — Хомутов і Полошков.

У другому періоді “щуки” змогли перевернути матч з ніг на голову, забивши у ворота “Донбасу” 4 шайби. Спочатку в воротах Полошкова відзначився Крисанов — вперше херсонці відкрили рахунок в цьому півфіналі. А потім на контратаці перевагу своєї команди збільшив Дурдиєв.

Після цього донеччани посипалися і пропустили ще двічі — Швецов в падінні і з незручної руки зробив рахунок 3:0 на табло, а Каракулько збільшив розрив між командами до 4:0.

У третьому періоді команди грали без закинутих шайб — донеччани кинули всі сили на те, щоб відігратися, а “Дніпро” оборонявся і не дозволяв противнику розпечатати ворота Хомутова.

Таким чином, “Дніпро” здобув першу перемогу над “Донбасом” (1:3) у півфіналі плей-офф УХЛ і продовжив серію на ще один матч. Наступна зустріч відбудеться в Дружківці 8 квітня.

В іншій серії 1/2 фіналу “Сокіл” перемагає “Кременчук” — 3:0.