Київська міська ветеринарна лікарня вирішила влаштувати експеримент і подивитися, наскільки краще забиратимуть безпритульних песиків після комплексу ґрумінґ-процедур.

Про це 7 квітня йдеться в сюжеті ТСН 19:30.

Замурзаному метисові, якого у ветлікарні назвали Греєм, - близько трьох років. Щоби прилаштувати бездомного песика, ветеринари хочуть його "освіжити".

Чотирилапий ніби розуміє, що від цього залежить його майбутнє, і терпить незвичні для себе процедури. Грей витримав дві години купання, сушіння і стрижки, але коли ножицями почали водити перед носом - нерви здали.

"Взагалі Грей дуже добрий, це просто його дістало, що так довго сушать. Так що пострижуть його в два етапи і можна забирати", - кажуть у ветклініці.

Так зробили з Лілу, яку відмили і висушили в інший день. Тварина заспокоїлася і тепер стрижеться із задоволенням. "Вона була дуже брудною, у неї були ковтуни... Ми її помили, вичесали і підстригли кігті", - додають грумери.

До комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" привозять собак на стерилізацію і прививки від сказу. Однак відпускати тварин на вулицю працівникам шкода, тому їх намагаються прилаштувати у родини.

"Коли ми намагаємося прилаштувати тварину і вже приходить до нас майбутній власник, звісно, він зверне більшу увагу на тварину, яка виглядає добре", - пояснюють у ветклініці.

Стрижки - один зі способів показати, що навіть вуличний собака виглядатиме привабливо, якщо буде доглянутим. Грумер Поліна стригти безхатьків не боїться. Каже, вони, коли бачать що їм нічого не загрожує, - не кусають.

А ось Кузя - приклад того, як може перевтілитися пес, якщо його причепурити. Занедбану тварину знайшли у черкаському лісі. У чотирилапого була мітка власника, однак виявилося, що господар його не загубив, а викинув. Коли ж Кузя пройшов комплекс ґрумінґ-процедур, виявилося, що він - породистий песик ші-тсу, ціна якого стартує від 10 тисяч гривень. 

Нині Кузю готують до переїзду в Польщу з новим господарем.

Відео Новини України: наскільки краще забиратимуть безпритульних песиків, якщо їх відмити і зробити зачіски

Салон краси для безпритульних собак. Київська міська ветеринарна лікарня вирішила зробити експеримент. Хочуть подивитися, наскільки краще забиратимуть безпритульних песиків, якщо їх відмити і зробити зачіски. Якими стали собаки після ґрумінґу – знає ТСН.    

Автор:
Наталія Гончарова
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом