У Сумській області поліція притягла до відповідальності матір школярки: її донька вчиняла булін щодо педагогів.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 9 квітня.

Скандальна історія сталася в Конотопській школі наприкінці минулого року і викликала бурхливе обговорення. Тоді  в соцмережах з’явилися кадри, на яких вчитель доволі грубо скручує дівчину і на очах однокласників виштовхує за двері. Зафільмувала все й поширила Інтернетом сама 13-річна школярка. Її мати звернулася до поліції. Зустрічну заяву написав і сам вчитель.

Слідчі з'ясували, що на уроці дівчина бавилася мобільним телефоном, демонстративно ігнорувала неодноразові зауваження й зривала заняття. Грубих порушень з боку педагога копи не виявили і провадження щодо нього закрили.

Відео Новини України: ТСН розповість скандальну історію про булінг в Конотопській школі

Вчитель не винен: в Сумській області поліція притягла до відповідальності матір школярки, за булінг, який вчиняла її донька щодо педагогів. Скандальна історія в Конотопській школі, що сталася наприкінці минулого року, викликала бурхливе обговорення. Тоді  в соцмережах з’явилися кадри, на яких вчитель доволі грубо скручує дівчину і на очах однокласників виштовхує за двері. Зафільмувала все й поширила інтернетом сама 13-річна школярка, а її мати звернулася до поліції. Зустрічну заяву написав і сам вчитель. Подробиці цієї гучної історії - у випуску ТСН о 19:30.

Натомість поліція встановила факт булінгу з боку учениці. Виявилося, що викладач креслення, який власне й потрапив на відео, не єдиний, хто потерпав від цькування та нападів дівчини. "Було встановлено, що винуватицею конфлікту виявилася 13-річна школярка. Це не перший випадок сварки з вчителем, адже вона конфліктувала практично з усіма педагогами школи. Через вік школярки, яка не досягла 16 років, рішенням суду було притягнуто до адміністративної відповідальності її матір", - каже речник поліції Сумської області Володимир Крепецьких.

Як повідомлялося, у Донецькій області школярки познущались з 14-річної дівчини. Вони спочатку її побили, а потім змусили оголеною купатись у водоймі. Все це підлітки знімали на камеру. Інцидент стався 4 квітня у м. Торецьку. 14-річна дівчина разом із подругами запросила до місцевої водойми свою однокласницю, на яку була ображеною.

Автор:
Віра Хмельницька
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом