Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що очільнику МЗС РФ Сергію Лаврову дозволено використовувати «фактично будь-який» лексикон. Про це повідомляє Інтерфакс.

Відповідаючи на питання, чи згоден Кремль із заявою Лаврова про те, що американська політика є «тупою», Пєсков зазначив, що міністр «влучно» формулює свої думки.  

«Непередбачуваність, агресивність, різкість і недружність політики США щодо нашої країни роблять можливим використання фактично будь-якого лексикону для того, щоб описати цю політику…Міністр, як завжди, влучно все формулює», – вважає Пєсков.

Лавров відомий тим, що не обмежує себе у виборі лексикону. У грудні 2016 року Лавров на полях міністерського засідання ОБСЄ у Гамбурзі нагрубив оператору Reuters під час протокольної зустрічі з журналістами. Зокрема, Лавров назвав представника ЗМІ «дебілом».

Одного разу у представників грузинських ЗМІ Лавров поцікавився, «чи не хворі» вони.

Одним з найвідоміших висловів Лаврова стала його репліка на прес-конференції з міністром закордонних справ Саудівської Аравії в серпні 2015 року, коли глава МЗС РФ вилаявся матом і вимовив слово «дебіли». На адресу кого прозвучала ця репліка – досі невідомо.

Фото: UN Geneva/FlickrТеги по теме
Россия Новости Инфопространство Дмитрий Песков
Поделиться сюжетом