Британець Джон Вілкок спромігся стати на роликиу 89 років.

Ппро це розповіли уТСН.Ранок 9 квітня.

Після першого локдауну він вирішив у такий спосіб зібрати гроші для нужденних дітей. Спершу поїздив по квартирі і мало не відмовився від задуму, але потім його приятель допоміг з каталкою, яка підтримує чоловіка. Востаннє до цього він катався в середині минулого сторіччя.

Спершу Вілкок думав зібрати 500 фунтів стерлінгів, але вже зараз пожертувань у відповідь на його відео в соцмережах надійшло 30 тисяч. Це понад мільйон гривень. Зупинятися чоловік не планує. До дев'яноста років хоче проїхати 90 кіл по парковці.

Відео Новини світу: 89-річний британець став на ролики, щоб зібрати кошти для нужденних дітей

Стати на ролики у 89 років спромігся британець Джон Вілкок. Після першого локдауну він вирішив у такий спосіб зібрати гроші для нужденних дітей. Спершу поїздив по квартирі і мало не відмовився від задуму, але потім його приятель допоміг з каталкою, яка підтримує чоловіка. Востаннє до цього він катався в середині минулого сторіччя.  

Нагадаємо, 100-річний британець-ветеран, який зібрав 33 мільйони на боротьбу з коронавірусом, помер від пневмонії. Зусиллями Мура під час першого локдауну в квітні 2020 року було зібрано 38,9 млн фунтів стерлінгів для служби охорони здоров'я Великої Британії. В обмін на пожертвування ветеран пообіцяв пройти 100 кіл на ходунках навколо свого саду до того, як йому виповниться 100 років. Його вчинок захопив безліч людей з різних куточків світу. 

Автор:
Тетяна Курпіта
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом