У новому навчальному році буде нове меню для школярів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перша леді Олена Зеленська, розповіли у Сніданку з 1+1.

За її словами, зміни запровадять від 1 вересня. Кабінет міністрів затвердив нові норми та правила організації харчування в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

У документі зазначено, що для приготування шкільних обідів, тепер кухарі повинні використовувати у 2,5 рази менше цукру, а також удвічі зменшити кількість хліба на один прийом. Також, згідно з новими правилами, діти мають з’їдати не менше 100 грамів фруктів, м’яса та сиру. Крім того, їм мають додати молочні продукти та морську рибу.

Нове шкільне меню обіцяють розробити вже найближчим часом. У ньому будуть враховані всі нові вимоги та нормативи.

Відео Олена Зеленська пообіцяла, що 2021 рік буде присвячено оновленню меню у школах

У новому навчальному році – нове меню для школярів. З 1 вересня 2021 року такі зміни обіцяє Олена Зеленська. На своїй сторінці у Facebook вона повідомила, що кабмін затвердив нові норми та правила організації харчування в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. 

Як повідомлялося, торік у вересні робоча група провела комплексне обстеженнясистеми харчуванняв українських школах. У результаті інспекція виявила, що у закладах освіти немає спеціального харчування дітей, які цього потребують, а в самих їдальнях зношене та застаріле обладнання. 

Автор:
Тетяна Курпіта
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом