"Ворскла" втримала перемогу над "Львовом" у матчі з незабитим пенальті

Полтавська "Ворскла" перемогла ПФК "Львів" у поєдинку 21-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч у Полтаві завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Всі голи було забити в другому таймі, хоча гості мали чудову нагоду відкривати рахунок ще на початку матчу. На 15-й хвилині легіонер львів'ян Альваро Тавареш не зумів реалізувати пенальті.

Одразу після перерви команда Юрія Максимова заробила комфортну перевагу - на 47-й хвилині забив Ібрагім Кане, а потім Владислав Кулач. Львів'яни відповіли голом Олексія Довгого на 73-й хвилині, але врятуватися від поразки вже не змогли.

• Завдяки перемозі "Ворскла" (34 очки) збереже за собою п'яте місце за підсумками туру. Від "Зорі" та "Десни" полтавці відстають на чотири і два очка відповідно.
  • "Львів" (15 балів) залишився на 12-й сходинці.
  • У наступному турі "Ворскла" 17 квітня прийме "Зорю", а "Львів" днем раніше вдома зіграє проти "Олександрії".