За минулу добу ціна Dogecoin зросла на 107% (з $ 0,07) і оновила історичний максимум, досягнувши позначки $ 0,145. Станом на 12:45 за київським часом цифрова монета торгується на рівні $0,128. Капіталізація Dogecoin, за даними CoinGecko, досягла $18 млрд. На зростання монети відреагував її прихильник, глава Tesla і SpaceX Ілон Маск.

pic.twitter.com/d4G6PIxDBl

— Elon Musk (@elonmusk) April 14, 2021

Останній раз стрімке зростання Dogecoin було відзначене 1 квітня після публікації Маска в Twitter про те, що його компанія SpaceX планує в прямому сенсі доставити альткоін на Місяць. За півгодини на тлі слів гендиректора Tesla вартість Dogecoin зросла на 20%.

Минулого місяця баскетбольна команда «Даллас Маверікс» стала першим клубом Національної баскетбольної ліги (НБА), який почав продавати квитки на свої матчі за Dogecoin. Власник команди Марк Кьюбан стверджує , що за останній місяць «Даллас Маверікс» вдалося накопичити понад 120 тис. Dogecoin завдяки продажам квитків в цій криптовалюті. Бізнесмен зазначив, що не збирається продавати жодної цифрової монети.

FYI, the Mavs sales in @dogecoin have increased 550pct over the past month. We have now sold more than 122k Doge in merchandise ! 🚀🚀🚀 We will never sell 1 single Doge ever. So keep buying @dallasmavsshop https://t.co/li32cdtcED

— Mark Cuban (@mcuban) April 14, 2021
Источник материала
Поделиться сюжетом