«Донбас» здолав «Сокіл» на старті фінальної серії в Українській хокейній лізі

Донеччани повели у фінальній серії УХЛ
Фото УХЛ

Переможець регулярного чемпіонату досян мінімальної переваги в заключному періоді

Блискавичні швидкості задали фінальній серії плей-офф УХЛ «Донбас» та «Сокіл» у її першому матчі. Суперники почали матч у Дружківці без розвідки. Попервах активніші були кияни, проте, як часто трапляється, шайба влетіла у їхні ворота. «Донбас» майстерно розіграв зайвого. Не чекаючи відкладеного вилучення, господарі замінили воротаря польовим гравцем і Олег Шишлянников реалізував чисельну перевагу.

«Сокіл» не довго переживав невдачу. Тому й відігрався швидко. Показова контратака завершилася тим, що Німенко знайшов вільного Гільманова, і Умед встановив статус-кво.

По першій перерві суперники більше стали приділяти увагу захисту. На висоті були й воротарі. А ось в третьому періоді «Донбасу» вдалося вирвати перемогу. Виручив капітан Лялька. Одна з кількох спроб Віталія завершилася влучним кидком у ближній кут. «Сокол» міг відігратися й перевести гру в овертайм. На жаль для них, ні Смирнов, ні Чолач нагоди не реалізували.

Перший матч серії до чотирьох перемог завершився перемогою найсильнішої команди регулярного чемпіонату – 2:1. Наступна гра фіналу відбудеться 18 квітня також у Друзківці. Потім суперники переїдуть у Київ.