Перші поставки клієнтських електромобілів американський стартап Rivian Automotive планує почати влітку 2021 року.

Компанія Rivian Automotive озвучила гарантії на два своїх перших електромобілі – позашляховик R1S та пікап R1T – для ринків Північної Америки.

Стартап планує привернути увагу клієнтів до своїх недешевих електромобілів (цінник стартує від $ 67,5-70 тис.) привабливими гарантійними зобов’язаннями.

Гарантія на обидві моделі буде найтривалішою в автомобільній промисловості – 8 років або 282 тис.

км пробігу, тоді як поточний галузевий стандарт гарантії на акумулятори становить 8 років/160 тис.

Настільки тривала гарантія поширюється на акумуляторну батарею та компоненти електричної трансмісії, на все інше – 5 років або 96 тис.

км пробігу.

Гарантійна політика Rivian відрізняється від того, що пропонує Tesla, основний конкурент стартапу.

Остання дає на свої автомобілі гарантію 4 роки або 80 тис.

км, як і більшість інших преміальних марок, таких як BMW, Mercedes-Benz та Volvo.

Також Rivian планує забезпечити ремонт і технічне обслуговування своїх електромобілів, які будуть організовані за принципом мобільних сервісних фургонів.

При необхідності, вони будуть приїжджати до будинків або офісів покупців.

Ще одна служба – Rivian Remote Care – контролюватиме телематику транспортних засобів та попереджати власників, про необхідність технічного обслуговування, а також оновлювати програмне забезпечення по бездротовій мережі.

Як повідом Car and Driver з посиланням на офіційне джерело в компанії, ну 2022 році Rivian планує відкрити у США більше 40 сервісних центрів, які обслуговуватимуть клієнтів в різних куточках країни.

Нагадуємо, що раніше Autogeek повідомляв про те, що електропікап та позашляховик Rivian отримають «режим дрифту».Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Источник материала
Поделиться сюжетом