Проєкт інноваційного транспортного засобу був представлений в Шанхаї. Airo стане першим автомобілем, який випустить нещодавно створений китайський бренд IM Motors.

Про це повідомляє Dezeen.

"Airo - це не просто ще один електромобіль, який  не забруднює повітря. Він йде ще далі і, використовуючи новітню технологію HEPA-фільтрів, під час руху всмоктує вихлопні гази інших автомобілів", - розповів засновник Heatherwick Studio Томас Гізервік.

Встановлена ​​в електромобілі система очищення повітря може працювати як в автономному, так і в ручному режимі. У Airo скляна стеля і розсувні прозорі двері, які можна затемнити для створення приватності. Салон електромобіля спроєктований як багатофункціональна кімната - простір дозволяє тут обідати, працювати, грати і спати. Сидіння обертаються і повністю складаються, утворюючи ліжко. У салоні також є висувний стіл і екран.

Також Heatherwick Studio розробила концепцію зарядної станції. Вона являє собою вигнуту сталеву конструкцію з висувним дротом для зарядки. Виробництво Airo планують почати у 2023 році.

Нагадаємо, що вперше в історії людства: над поверхнею Марса пролетів гелікоптер. Engineering піднявся над планетою на висоту близько трьох метрів і здійснив політ, що тривав лише 30 секунд. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Автор:
Яна Коваль
Источник материала
Поделиться сюжетом