Гурт "АГОНЬ" та Jah Khalib потішили прихильників випуском неочікуваної дуетної пісні.

Артисти записали спільний трек "Гори-Гори". Ця композиція є результатом спонтанної зустрічі виконавців на київській студії і "найдоросліша" пісня в репертуарі "АГОНЬ. Реліз треку відбувся 30 квітня на міжнародному лейблі Warner Music.

"Гори-гори" – це ода дітям, нашим маленьким провідникам кохання. Ми співаємо про батьківську турботу і кохання, оберігаючи душі своїх народжених і майбутніх дітей. Ми хочемо, щоб наші діти жили легко і граючи в світі і радості, і нехай все у них трапляється з волі провидіння. "Гори-гори" - це капсула часу майбутньому поколінню, в якій запечатаний сенс любові і підтримки", - зазначив учасник "АГОНЬ" Антон Савлєпов.

За словами іншого учасника гурту Костянтина Боровського початкова версія треку була написана Сашком Чемеровим, творцем легендарного українського гранж-колективу "Димна Суміш", автором пісень "АГОНЬ" і Quest Pistols і мала іншу спрямованість, але Jah Khalib запропонував змінити текст - і заспівати послання дітям. У "Гори-гори" Костя співає про свою дочку Авдотью - і вперше за всю історію колективу ділиться батьківськими почуттями.

Костя Боровський з донькою

Jah Khalib розповідає, що вперше почув "Гори-гори" в демо-версії і його зачепив приспів. Багато в чому завдяки приспіву і народилася ідея колаборації з групою "АГОНЬ". За годину було зроблене нове аранжування в соул-стилістиці, а приспів, який нагадує дитячу пісню, підказав подальший напрямок в роботі над треком. Учасники записали для композиції дитячий хор - так остаточно оформився посил "Гори-гори". Артист зізнається: "Для мене це дуже важлива пісня, тому що я сильно хочу дітей. Я задоволений тим, що вийшло, хоча зазвичай дуети з іншими виконавцями даються мені непросто, це завжди випробування".

Автор:
Лянка Богова
Источник материала
Поделиться сюжетом