В Індії коронавірус виявили у диких тварин. У зоопарку міста Хайдарабад на півдні країни COVID-19 виявили у вісьмох левів.

Про це пише Times of India.

За словами ветеринарів, наприкінці квітня у левів помітили втрату апетиту, виділення з носа і кашель. За підсумками дослідження, у чотирьох самців і чотирьох самок виявився позитивний результат на коронавірус.  

Зразки з ротоглотки тварин відправили до Центру клітинної і молекулярної біології в Хайдарабаді. Науковці мають намір провести секвенування генома, аби з'ясувати, яким саме штамом коронавірусу хворіють тварини.

Наголошується, що наразі немає доказів того, що тварини можуть передавати цю хворобу людям. Утім, влада країни випустила рекомендацію закрити для відвідувачів все зоопарки в Індії, щоб уникнути передавання вірусу.

Як відомо, наразі Індія перебуває на другому місці в світі за кількістю виявлених випадків коронавірусу. За останніми даними МОЗ країни, всього в країні зареєстровано понад 20,6 млн випадків COVID-19.

Як повідомлялося, спалахдругої хвилі коронавірусу в Індії вже називають найстрашнішим у світі. Так званий "індійський штам" вірусу з подвійною мутацією виявився набагато заразнішим за попередні, однак ВООЗ поки що не робила щодо нього офіційних висновків, досліджуючи ситуацію. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Відео Новини світу: в Індії виявили рекордну кількість нових випадків COVID-19 - понад 400 тисяч

Понад 400 тисяч нових випадків коронавірусу за добу виявили в Індії. Це рекордний показник не лише для країни, а й усього світу. Приборкати хвилю захворюваності Індії не вдається від початку квітня – тамтешній уряд звертається до світу по допомогу.

Автор:
Анастасія Курило
Источник материала
Поделиться сюжетом