Запровадження поліцейських офіцерів громади здійснюється за підтримки Департаменту юстиції США та є наступним кроком реформування Національної поліції, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Відповідно до завдань проєкту, в кожній територіальній громаді повинен бути свій офіцер поліції. Цей поліцейський житиме на території громади, знатиме кожного її жителя, буде обізнаний з проблемами та потребами місцевого населення і зможе більш ефективно дбати про безпеку й правопорядок. Наразі в Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області розпочато конкурс на заміщення трьох вакантних посад поліцейських офіцерів Рукшинської та Сокирянської територіальних громад. 

Головне завдання поліцейського офіцера громади – підтримувати постійний контакт з місцевим населенням, орієнтуватися на його потреби, щодня дбати про порядок на території обслуговування, вчасно реагувати на безпекові проблеми громади й запобігати вчиненню правопорушень.

Для належного виконання цих обов’язків поліцейський офіцер громади отримає офісне приміщення, службовий автомобіль, повне екіпірування, робочий планшет , заробітну плату від 14 тисяч гривень і соціальне забезпечення відповідно до діючого законодавства.

До участі у відборі поліцейських офіцерів громади запрошують вмотивованих і доброчесних співробітників поліції зі стажем роботи в органах внутрішніх справ не менше 1,5 року, вищою освітою та водійським посвідченням категорії «В». Перевага надається самостійним, відповідальним і комунікабельним правоохоронцям, які вміють критично мислити й залагоджувати конфлікти. 

Теги по теме
полиция Буковина
Источник материала
Поделиться сюжетом