Sony прибрала зі свого сайту останні моделі дзеркальних камер. Це ще один символ кінця більш ніж півстолітньої епохи історії техніки, пов’язаної з домінуванням цієї схеми в професійній фотографії.

Про те, що з сайтів Sony і рітейлерів зникли останні «дзеркалки», повідомив спеціалізований ресурс Sony Alpha Rumours. За даними DPReview, остання новина, пов’язана з «дзеркальним» стандартом A-mount, датована вереснем 2020 року і відноситься до адаптера для цих камер на беззеркальной стандарт E-mount. Sony ще офіційно не підтвердила «смерть» стандарту.

Стандарт A-mount, який Sony придбала в 2006 році, впроваджений в 1985 році і сходить до камер Minolta. Він став одним з перших в світі автофокусних стандартів.

В останні роки потреба в дзеркалі відпала, оскільки світлочутлива плівка була повсюдно замінена матрицею, в яку навчилися вбудовувати елементи фокусування і точного виміру експозиції. Це зробило професійні фотокамери простішими і компактнішими без втрати якості.

Чутки про відмову від «дзеркалок» виникали щодо всієї «великої трійки» виробників – Canon, Nikon і Sony, у всіх з них є успішні бездзеркальні системи. Nikon недавно переніс все виробництво з Японії до Таїланду.

Источник материала
Поделиться сюжетом