Жорстока помста: хокеїсти влаштували епічне побоїще на першій секунді матчу НХЛ

Неймовірними пристрастями ознаменувався початок матчу Національної хокейної ліги (НХЛ) між "Рейнджерс" і "Вашингтоном". Одразу після стартової сирени гравці обох команд влаштували масову бійку, ініціаторами якої були хокеїсти "рейнджерів".

Справа в тому, що команди проводили другу поспіль очну зустріч у регулярному чемпіонаті. У минулому поєдинку гравець "Вашингтона" Том Вілсон під час бійки травмував одного з лідерів "Рейнджерс" Артемія Панаріна.

Тому тепер одноклубники росіянина вийшли на лід з метою помститися.

Як тільки сталося перше вкидання шайби, на льоду спалахнула бійка 3 на 3, у результаті якої кожен з учасників отримав по 5 хвилин штрафу. Приголомшливо, але за стартові 5 хвилин поєдинку відбулося аж шість бійок. Це рекорд НХЛ. За перший період хокеїсти заробили 100 хвилин штрафу.

Матч закінчився перемогою "Вашингтона" з рахунком 4:2. До того часу переможці вже забезпечили собі вихід до плейоф, а "Рейнджерс" втратили шанси пробитися до вирішальних ігор сезону.

Раніше ТСН Проспорт писав, що в НХЛ побили неймовірний рекорд, який тримався 40 років.