Subaru анонсувала свій перший електромобіль
Subaru анонсувала свій перший електромобіль

Subaru анонсувала свій перший електромобіль

Компанія Subaru анонсувала свій перший серійний електромобіль. Новинка під назвою Solterra надійде на ключові для автовиробника ринки Японії, США, Європи і Китаю в середині 2022 року.

Назва автомобіля утворена з двох латинських слів: Sol («Сонце») і Terra («Земля»). Електричний кросовер розробляється спільно з компанією Toyota Motor. В основі Subaru Solterra буде використовуватися платформа e-Subaru Global Platform (в Toyota її називають e-TNGA), яку обидві компанії також розробляли разом. Особливість платформи полягає в підтримці всіх типів приводів: переднього, заднього або повного. Крім того, вона підтримує установку широкого ряду електромоторів і акумуляторних батарей.

Про характеристики електричного кросовера Subaru Solterra практично нічого невідомо. Компанія лише зазначає, що новинка отримає повний привід, тому в асортименті виявляться двомоторні версії електромобіля. Технічно модель буде уніфікована з кросовером Toyota bZ4X, прототип якого був показаний минулого місяця. Рішення Subaru буде відрізнятися тільки дизайном кузова і інтер’єру.

Subaru опублікувала два зображення своєї майбутньої новинки. На одному можна побачити загальний силует кросовера і малюнок фар. На другому показаний фрагмент дверцят багажного відділення і заднього ліхтаря.

Джерело

Источник материала
loader
loader