/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F53d0123a42b15865613739cb0f1b0ce0.png)
Нічна ДТП у Чернівцях: розбиті автівки та знесена електроопора
У ніч з 14 на 15 травня 2021 року у Чернівцях на перехресті навпроти ресторану «Роксолана» трапилася дорожньо-транспортна пригода.
Як повідомляють у пресслужбі патрульної поліції Чернівецької області, аварія без травмованих. Водійка Chevrolet, виїжджаючи з прилеглої території, не надала переваги в русі ТЗ Volkswagen, в результаті чого відбулося зіткнення. Автомобілі зіштовхнулися приблизно о 22.30 год. на вулиці Січових стрільців.
З наданих патрульними фото видно, що після зіткнення один з автомобілів заїхав на острівець безпеки, де зніс електроопору. Водії-учасники аварії були тверезими, додали в УПП Чернівецької області.

