![Вирок українцю Івану Яцкіну в Криму: МЗС закликало світ відреагувати](https://thumbor.my.ua/7N_FlhpceHH1v_fzztFr5MF3gk8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fe487bdfa3aad4d7e4751b33febbe5e5b.jpg)
Вирок українцю Івану Яцкіну в Криму: МЗС закликало світ відреагувати
Міністерство закордонних справ України засудило вирок українцю Івану Яцкіну, який був оголошений окупаційним "судом" в Криму. МЗС закликало міжнародну спільноту відреагувати на це грубе порушення прав людини.
Про це заявила перший заступник глави МЗС Еміне Джапарова.
"Засуджуємо цей незаконний "вирок" і закликаємо міжнародну спільноту відреагувати на триваючі грубі порушення прав людини в окупованому Криму. Росія має негайно звільнити Івана Яцкіна та усіх незаконно утримуваних громадян України", - написала вона на сторінці у Twitter.
Нагадаємо, що в окупованому Криму до 11 років позбавлення волі в колонії суворого режиму засудили українця Івана Яцкіна. Окупанти інкримінують українцю "збір та передачу Україні інформації, що становить державну таємницю Росії".
Відео Новини світу: кримського політв'язня Приходька визнали винним у підготовці теракту
5 років колонії суворого режиму. Російський суд підписав вирок кримському політв'язню Олегу Приходьку. Крім того, за рішенням суду, він має сплатити 110 тисяч рублів штрафу. Приходька визнали винним у підготовці теракту і зберіганні вибухівки. Чоловіка затримали два роки тому, відтоді переводили з одного слідчого ізолятора в інший. Приходько категорично заперечує будь-яку причетність до підготовки теракту і впевнений, що російська влада переслідує його за публічну проукраїнську позицію.
![Новини світу: кримського політв'язня Приходька визнали винним у підготовці теракту](https://thumbor.my.ua/wO6flS6DfXErBvjXuD5JH-1lODI=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fd33907e0dce846e2397d38fef569a43a.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Олена Вус
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)