/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F65e90648404ca015f6da3cd77dadb9f5.jpg)
Польська авіакомпанія LOT не буде літати над Білоруссю
КИЇВ. 25 травня. УНН. Польська авіакомпанія PLL LOT припинила сполучення з Мінськом і призначила альтернативні маршрути для польотів над територією Білорусі. Про це заявив речник компанії Кшиштоф Мочульський, передає УНН з посиланням на Wiadomości w Onet.
Цитата:
"Ми призупинили сполучення LOT з Мінськом; намічені альтернативні маршрути польотів над територією Білорусі", - сказав Мочульський.
Деталі
У понеділок прессекретар компанії повідомив PAP, що LOT готує альтернативні сценарії сполучення, що проходить наразі над територією Білорусі. Він оголосив, що компанія буде надавати інформацію про рішення, що приймаються, на постійній основі.
"У нас була робоча розмова з цього приводу. Йдеться про безпеку громадян. Вчора ми мали справу з силовим затриманням літака, який зупинив білоруський уряд. Сьогодні ми бачили, що багато авіакомпаній почали уникати авыапростору над Білоруссю. LOT також вживатимуть таких дій", - цитували заяву речника уряду Польщі Пьотра Мюллера польські ЗМІ 24 травня.
Таку заяву він зробив відразу після саміту ЄС в Брюсселі.
Доповнення
Станом на ранок 25 травня щонайменше десять авіакомпаній зупинили авіаперельоти над територією Білорусі: Air France (Франція), Finnair (Фінляндія), SAS (Швеція), Avia Solutions (Кіпр), LOT (Польща), Wizzair (Угорщина), AirBaltic (Латвія), KLM (Нідерланди) і Lufthansa (Німеччина), Singapore Airlines (Сінгапур).

